Oferta

W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne, aby kompleksowo wykonać każdy remont. Niezależnie od rodzaju zamówienia, wykonamy dla Ciebie "kawał dobrej roboty", z którą uporamy się szybko, sprawnie i bezproblemowo. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować przejrzysty schemat współpracy z klientem. Każde zlecenie przez nas realizowane składa się z kilku etapów. Oto one:

  1. Kontakt z nami w celu ogólnego zarysowania zakresu prac.
  2. Spotkanie z osobą, która będzie pełnić nadzór nad całością przebiegu remontu, na tym etapie przygotowywany jest wstępny kosztorys prac.
  3. Dokonanie wyceny. Po spotkaniu z osobą nadzorującą, tworzona jest w ciągu 48 godzin, szczegółowa wycena całości remontu.
  4. Jeżeli klient jest dalej zainteresowany, przechodzimy do podpisania umowy, w której podane są szczegóły zaplanowanych prac, całościowa cena oraz obowiązki firmy, z których musi się wywiązać, a także obowiązki klienta, między innymi dotyczące terminów dokonywania oplat.
  5. Realizacja prac. Wykonywane są one według wcześniej ustalonego planu. Wszelkie zmiany dokonywane są tylko po uzgodnieniu z klientem.
  6. Zakończenie prac.